Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

Vahit Perçin GÜVEN TAZELEDİ

Vahit Perçin GÜVEN TAZELEDİ
233
15 Aralık 2019 - 4:50

Samsun`un Bafra ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Olağan Kongresini gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Olağan Kongresi Bafra Belediyesi Kültür Merkezinde Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Kongrede yönetim kurulu üyesi tarafında faaliyet raporu ve gelir gider tablosu açıklandı.

Kongreye katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer katılımcıları ve davetlileri selamlama konuşmasında bulundu. İKTİDARIN SONU GÖRÜNDÜ Milletvekili Çakırözer’in ardından konuşan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Bu mücadele demokrasi mücadelesidir. Bu mücadele ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği mücadelesidir. Ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği olmadan sizin varlığınızın, ilçe başkanlığınızın, il başkanlığınızın kıymeti yoktur.

Bu yükün altına beraber girdik, beraber kalkacağız. İktidarın sonu göründü. Bu kendiliğinden olmayacak. Bu kongreler bu kurultaylar en az seçimler kadar önemli. Kendimizle uğraşmayacağız. Başkan Deveci’nin ardından konuşan CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet etmiş olduğu, ülkemizi uygar çağdaş düzeyin üzerine çıkarmak görevi üstlenen, Cumhuriyet değerlerine gönül veren, devrim ilkelerini savunmaya sonuna kadar kararlı olan partililer kongremize hoş geldiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi bağımsızlık askısı özgürlük sevdasıdır. Siyaset bana ne verecek değil, ben topluma ne vereceğim demektir. Cumhuriyetin kurucusu olmak demektir” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.