Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

 Vahit Perçin 20 Ocak Samsunspor Mesajı

 Vahit Perçin 20 Ocak Samsunspor Mesajı
48
21 Ocak 2020 - 1:29

Vahit Perçin 20 Ocak Samsunspor Mesajı

“20 Ocak, Samsunsporumuz’un tarihindeki en acı gün olarak hafızalarımıza kazındı. Kırmızı ve beyaz renklerine ‘siyah’ rengin de eklenmesine neden olan o elim kazanın 31’inci yılında, spor şehitlerimiz Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomic ve Asım Özkan’ı bir kez daha rahmetle anıyoruz.

Bu elim kaza ülkemiz ve şehrimizde futbolunun en acı hadiselerinden biri olarak spor tarihe geçti. Yüce Rabbim, hiçbir spor kulübüne ve sporcumuza bir daha böyle acılar yaşatmasın. Bu acı gün, sadece Samsunsporumuz’a emek verenlerin değil, tüm spor camiasının ve futbol severlerin hafızasında yaşayacaktır.

Hayatını spora, futbola adayan, spora, futbola gönül veren, bu elim kazayı yüreğinde hisseden herkesin takımımızın ismi zikredildiğinde spor şehitlerimizi dualarıyla yad edeceğine inanıyorum. 31 yıl önce içimizde tarifsiz bir acıya yol açan ve yüreğimizi yakan kaza ile, yaşamlarının baharında hayatını kaybeden Samsunspor lu kardeşlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanı

Vahit Perçin

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.