Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

Çiğdem Karaaslan Bafra’da Ziyaretler kapsamın Karpuz Üreticilerini unutmadı

Çiğdem Karaaslan Bafra’da Ziyaretler kapsamın Karpuz Üreticilerini unutmadı
4
05 Temmuz 2024 - 20:30

Çiğdem Karaaslan Bafra’da Ziyaretler kapsamın Karpuz Üreticilerini unutmadı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan bir takım ziyaretler ve toplantılara katılmak için Bafra ziyaretin de Karpuz üreticilerini unutmadı onları tarlalarında ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan bir takım ziyaretler ve toplantılara katılmak için geldiği Bafra’da Üreticileri unutmadı onları tarlalarında ziyaret etti.

Ziyaret ettiği Üreticinin tarlasında kendisine Bafra yerli Karpuzdan bir dilim ikram edildi.

Bafra’nın Karpuzlu Mahallesinde Murat Şahin ve Arif Tunç’a ait tarlada üretilen karpuzlar için bir tanıtım programı tertip edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Bafra ilçesinde bir dizi incelemeler ve toplantıların ardından Karpuzlu Mahallesinde Murat Şahin ve Arif Tunç’a ait tarlada üretilen karpuzlar için yapılan  tanıtım programına katılarak ilk karpuzun tadına baktıktan sonra üreticilerin, mahalle muhtarlarının ve vatandaşların problemlerini yerinde dinledi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı,  Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Güreş,  Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Nihat Soğuk, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse , AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Haluk Bülbül, AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Belediye Meclis Üyeleri , Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.