Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

BAŞKAN KILIÇ REKTÖR AYDIN’A BAŞARILAR DİLEDİ.

BAŞKAN KILIÇ REKTÖR AYDIN’A BAŞARILAR DİLEDİ.
68
02 Ocak 2019 - 14:33

BAŞKAN KILIÇ REKTÖR AYDIN’A BAŞARILAR DİLEDİ.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Samsun Üniversitesi kurucu Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Samsun’da ikinci devlet üniversitesi olarak Mayıs ayında kurulan Samsun Üniversitesi’ne Genel Sekreter olarak On dokuz Mayıs Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Salih Kesgin’e de başarı dileklerini ileten Başkan Kılıç’ın ziyaret programında Bafra Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek’te yer aldı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ziyarette, “Samsunumuz; 43 yıllık OMÜ’nün yanında Samsun Üniversitesi olarak yeni bir üniversiteye kavuşmuş bulunuyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurucu Rektör olarak atanan Sayın Prof. Dr. Mahmut Aydın ve Genel Sekreterlik görevine başlayan Sayın Doç. Dr. Salih Kesgin’e görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Şehrin batı tarafında OMÜ, doğu tarafında da Samsun Üniversitesi şehri iki tarafından kuşatacak ve şehrin her anlamdaki gelişmesine katkı sağlayacaktır bizler de bu katkıya destek vereceğiz” Dedi.

Samsun Üniversitesi kurucu Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mahmut Aydın ise söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Samsun eğitim şehri olma konusunda hızla ilerleyen bir kent. Bu hepimiz için önemli bir sorumluluk. Bize bu konuda güvenip bu sorumluluğu veren Sayın Cumhurbaşkanımıza mahcup olmamak adına çok çalışacağız.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.