Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

BAŞKAN KILIÇ KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU.

BAŞKAN KILIÇ KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU.
69
18 Ocak 2019 - 15:16

BAŞKAN KILIÇ KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU.

Tüm Yurtta olduğu gibi öğrenciler karne tatili heyecanı yaşarken, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen karne dağıtım törene, Başkan Hamit Kılıç ile birlikte, Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur, İlçe Milli Eğitim M.Ali Katipoğlu, Daire müdürleri, Belediye Birim amirleri, öğretmenler veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Bafra Belediye Başkanı törende, diğer davetlilerle birlikte öğrencilere karnelerini verdi ve iyi tatiller dileklerinde bulundu.

Uzun ve yoğun bir dönemin ardından gelen tatili en iyi şekilde değerlendirmek gerektiğini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Bu gün itibariyle yarıyıl tatiline giren öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Onlar bizim geleceğimiz. Zorlu bir sürecinin ardından 15 gün sürecek tatillerinde mümkün olduğunca kendilerine vakit ayırmalarını, iyice dinlenmelerini, çevrelerine vakit ayırmalarını ve kitap okumalarını tavsiye ediyorum. Saygıdeğer velilerimizde çocuklarımıza karne değerlerine göre ilgi göstermesinler. Çalışıldığında ve destek olunduğunda düzeltilmeyecek hiçbir not yok lütfen unutmasınlar.” Dedi.

Yarıyıl tatili 4 Şubat 2019 tarihinde sona erecek. 14 Haziran 2019’da se 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı sona erecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.