Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

BAFRA`DA MEVLİDİ ŞERİF PROGRAMLARI

BAFRA`DA MEVLİDİ ŞERİF PROGRAMLARI
122
04 Nisan 2019 - 19:23

Samsun`un Bafra ilçesinde Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde yapılan şehitler için mevlid-i şerif programı ve MHP İlçe Teşkilatı tarafından Alparslan Türkeş`in ölüm yıldönümü için düzenlenen mevlid- i şerif programı Büyük Camide düzenlendi.

Bafra ilçesi Büyük Camide akşam namazı sonrasında 4 Nisan 1997 günü hayata veda eden Milliyetçi Hareket Partisi kurucusu ve Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş ruhuna mevlid-i şerif okutuldu.

Ayrıca Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174’üncü yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından da aynı camide şehit olan ve hayatını kaybeden emniyet mensupları için Mevlid-i Şerif okutuldu.

 

Akşam namazına müteakip okunan Mevlid-i Şerif’e İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, daire amirleri, Bafra Ülkü Ocağı mensupları, vakıf ve dernek temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HABER:FURKAN GÖÇER

  

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.