Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

Bafra’da Hacı Eyüp Güler Rüzgarı

Bafra’da Hacı Eyüp Güler Rüzgarı
134
24 Aralık 2018 - 20:48
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için nabız yoklayan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler ilk ziyaretini İyi Parti İlçe Başkanlığına gerçekleştirdi.

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı için Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler ilçe teşkilatları olan İyi Parti Bafra İlçe Başkanlığı, Alaçam İlçe Başkanlığı ve Yakakent İlçe başkanlıklarını ziyaret ederek aday adaylığı için partililerle buluştu.
İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı için Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler ilçe teşkilatların ilk ziyareti olarak Bafra İYİ Parti İlçe Başkanlığında Partililer buluştu. Burada Partililere kısa bir açıklama yapan Güler, biliyorsunuz ki İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayım ilçe ziyaretlerimin ilk durağı olan Bafra İlçesine İyi Parti İlçe Yönetimini ve siz değerli Partililerimi ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunmak için buradayım. İnşallah aday olursak biz hereksin adayı olacağız. Daha sonra İttifak içinde oldukları Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için nabız yoklayan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler ilk ziyaretini İyi Parti İlçe Başkanlığına gerçekleştirdi. Burada partililerle bir araya gelen Eyüp Güler daha sonra partililerle birlikte CHP İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, burada yaptığı konuşma ise Güler ; ”Türkiye son zamanlarda değişik bir otama girdi. Sabah ne olacağı belli değil ülkede. Yarının ne getireceği belli değil. Tabi bu anlamda İYİ Parti ve CHP ortaklığı doğdu. Siyasilerin görüşleri bu doğrultuda. Ben esnaf teşkilatlarının başkanı olarak siyasi bir kişi değilim. Tabanda esnaf dertleri ile uğraşan halkımızın dertlerine kafa yoran ve bunu bir karşılık beklemeden yapan biriyim. Tabi bu birliktelikten sonra doğan görüş İYİ Parti`de ki arkadaşlarımızın da görüşlerinin bizimle olduktan sonra bizim teşkilatımız her türlü hazırdır.. Bizler esnaf partisiyiz. Bizde parti anlayışı yok. Bağlılık var. Sadakat var. 40 bin üyemizle her ilçede varız. Amaç Samsun`a garibana fakire fukaraya hizmet. Biz aday adayıyız. Adaylığımız kesinleşirse biz bu şehri hep beraber birlik beraberlik içinde halkın adayı olarak yönetmeye talibiz” diyerek yollara düştük.

HABER: FURKAN GÖÇER

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.