Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

Bafra’da Alkollü Sürücülere Geçit Yok

Bafra’da Alkollü Sürücülere Geçit Yok
465
18 Ekim 2020 - 14:22

Samsun’un Bafra ilçesinde Trafik Tescil Denetleme Büro Amirliğinde görevli ekipler, vatandaşların huzuru ve güvenliği için sürücülere yönelik denetlemelerine devam ediyor.

Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Tescil Denetleme Büro Amirliği’nde görevli trafik ekiplerince, Bafra’nın belirli büyük cadde ve sokaklarında vatandaşların huzuru ve güvenliği için sürücülere yönelik denetlemeleri ara vermeden günün belirli saatlerinde devam ediyor. Bu gece 22:30 ile 00:30 saatleri arasında Trafik Tescil Denetleme Büro Amirliği binasının yanında trafik ekiplerince, sürücülere yönelik yapılan trafik denetlemelerinde başta alkol olmak üzere araçların herhangi bir eksikliği olup olmadığı kontrol edildi. Uygulama boyunca, 30 civarı otomobil sorgulanırken 4 alkollü otomobil sürücüsüne toplamda 6 bin TL civarı cezai işlem uygulandı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Büro Amiri Ahmet Albayrak, Bu uygulamanın sıklaşacağını halkın huzurunu bozacak şekilde araç kullananların her zaman karşısında olacaklarını belirtti.

Haber: Furkan Göçer

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.