Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

Bafra Genç İşadamları Derneği Sapanca Da Bafra İçin Yatırımcı Arayışında.

Bafra Genç İşadamları Derneği Sapanca Da Bafra İçin Yatırımcı Arayışında.
38
03 Şubat 2020 - 23:55

Bafra Genç İşadamları Derneği Sapanca da Bafra için yatırımcı arayışında.

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu tarafından Sapanca da düzenlenen ülkemizin dört bir yerinden davet edilen Genç Is insanları Federasyon ve dernek başkanları olarak 2020 başkanlar kurulu toplantısına katilim sağladık. Toplantının Başkanlığını Sayın TUGIK Genel Başkanı Erkan GURAL ve Divan heyeti Başkanlığını TUGIK Kurucu başkanı Sayın Erhan OZMEN beyin yaptığı toplantıda Bölgemiz hakkında yaptığımız çalışmaları, beklentilerimizi, yatırım durumlarını ve kendi iç dinamiklerimizle bölgenin istihdamına ve ekonomisine katkı sağlamak açısından projelerimizi anlattık, Bafra'mızı marka şehir olma yolunda atacağımız adımları diğer Genç iş adamları dernekleri ile yapabileceklerimizi görüştük.

Bizim ve bölgemiz açısından çok verimli geçen toplantıda yurt dışında yaşanan doğal ve sağlık sorunlarının ülkemiz ve bölgemiz acısından (Ulaslararası pazarların CIN bölgesindeki ithalatlarını durdurup alternatif ülkeler arayışında ve basta Ülkemiz olmak üzere bu durumu değerlendirerek ) fırsata dönüşümleri görüşüldü.

Ekonomik anlamdaki yatırımların yıl bazında gerçekleşme durumları ve Mart ayında yapılacak Genel Kurul ile daha güçlü bir TUGIK daha çalışkan Federasyon Yapıları ve daha aktif Giad dernekleri ile ülkemize daha iyi hizmet ederek dünyada daha iyi duruma getirmek en büyü hedefimiz.

Bafra Giad olarak böyle bir yapının içinde mihenk taşı olmak bizim için ayrı bir gururdur, Bafra’mızı her gittiğimiz yere de anlatmak, bölgeye katkı sağlamak isminden bahsettirmek bizim için önemlidir.

Bafra Giad Yönetim Kurulu Başkanı:Alper Güngör

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.