Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

Aydoğan Yılmaz’dan Mevlid Kandili Mesajı

Aydoğan Yılmaz’dan Mevlid Kandili Mesajı
32
29 Ekim 2020 - 1:50

İyi Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Aydoğan Yılmaz, mesajında bir Mevlid Kandili’ni daha idrak etmenin sevincini, huzur ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Aydoğan Yılmaz, mesajında şunları kaydetti: “Bugün âlemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (SAV) dünyamıza teşriflerinin yıl dönümü… Karanlıkların aydınlığa kavuşmasında ve katılaşmış kalplerin yumuşamasında çok önemli bir yere sahip olan, böyle şerefli ve mübarek bir gün vesilesiyle Peygamber sevgisinin gönüllerimize kök salmasını diliyorum.

Duygularında sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü, ilişkilerinde hakkı, doğruyu, güzeli ve vefayı, ibadetlerinde ihlâs ve samimiyeti öne çıkararak gönülleri fetheden, güzellik ve ümit dolu Hz Peygamber (SAV) bütün varlığıyla bize örnek olmakta, yaşamakta olduğumuz hayata ve geleceğimize ışık tutmaktadır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Mevlid Kandilimizin bütün Müslümanlara, Bafralı hemşerilerime huzur getirmesini, insanlığın içine düştüğü sıkıntıların aşılmasında kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine ve yeni rahmet kapılarının açılmasına vesile olmasını Cenâb-ı Allah’tan diliyor, Bafra halkının ve tüm İslâm âleminin Mevlid Kandilini tebrik ediyorum.”

İYİ Parti İlçe Başkanı

Aydoğan Yılmaz

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.