Bafra Ses Haber – Bafraseshaber

else {} ?>

Usta Elektrik Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Usta, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

66
30 Ağustos 2022 - 8:28

Usta Elektrik Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Usta, milli bayramlarımızdan biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle yayımladığı kutlama mesajında şunları paylaştı:

“30 Ağustos, zamanın en güçlü orduları karşısında Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşuna giden yolda kadını erkeği, genci yaşlısıyla doğusundan batısına kuzeyinden güneyine topyekün bir savunmanın yapıldığı ve büyük bir destanın yazıldığı tarihtir. Asırların mücadeleleri sonucunda kazanılmış olan kutlu vatan toprakları üzerinde, bağımsız ve onurlu bir şekilde var olabilmek için gösterilen üstün çaba, bugün bizim yolumuzu aydınlatan en önemli manevi kaynaklarımız arasındadır. Atalarımız bu toprakları canları, kanlarıyla vatan yaptılar. Milletçe elde ettiğimiz başarılar ve ülkemizin geldiği seviye, yolumuzun açık olduğunun en önemli göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın 100. yılı kutlu olsun.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.